MAGIC FESTIVAL 2020 ZRUŠEN!!!

MAGIC FESTIVAL 2020 v Uherském Hradišti zrušen!

Milí přátelé magie a kouzel,

je nám velmi líto, že vám touto zprávou musíme oznámit, že na základě vývoje událostí nejen v naší zemi, ale po celé Evropě, jsme nuceni zrušit letošní ročník MAGIC FESTIVALU 2020 V ČESKÉ REPUBLICE.

V součásné době vláda ČR každý den mění podmínky "stavu nouze" a vyhlašuje nová mimořádná opatření. A i když se již zmírňují všechna možná opatření, včetně karantény, tak i přesto nám současné podmínky neumožňují zorganizovat letošní ročník MAGIC FESTIVALU.

Pevně věříme, že vše brzy pomine a život se rozjede v normálních kolejích. Společně si zase budeme užívat mnoho magických okamžiků a kouzelných chvil s našimi diváky. Určitě už i jim chybí naše magie!

Náš MAGIC FESTIVAL v letošním roce musí zrušit, ale již nyní vás všechny srdečně zveme na MAGIC FESTIVAL 2021, který se bude konat v Uherském Hradišti ve dnech 14. - 16.5.2021. A věřte, že o nic nepřijdete a užijeme si ho společně i s našimi exkluzivními hosty Topasem, Woody Aragonem, Txemou i Jaanou Felicitas. Bude to opět kouzelné setkání! 

Již nyní si termín poznačte v kalendáři! Jakmile bude vhodná doba, oznámíme vám možnost registrace a rezervaci ubytování. Věřím, že se nám ještě pro vás podaří  připravit další novinky a překvapení.

Děkujeme, že nám zachováte přízeň a těšíme se!

Jirka Hadaš

 

cz / en / de

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím